משלוח חינם בכל קנייה מעל 299 ש"ח
♥️ חברת מועדון מרוויחה 10% צבירה בכל קניה 3

החזרות וביטולים

אנו בחברת היבואן, מלבד מכירת המוצרים מהטובים ומהאיכותיים הקיימים בשוק צריכת המשקאות החריפים,  אנו דואגים גם לשירות הטוב ביותר כדי שלקוחותינו יהיו מרוצים ושבעי רצון. אם ביצעתם רכישה בחנות או באתר האינטרנט וברצונכם לבטל או להחזיר סחורה, הכל בסדר ואפשר להתחרט :) 

ניתן להחזיר מוצר בתנאים הבאים :

ניתן להחזיר מוצרי אלכוהול שהינם מעל 35% כוהל בלבד.
*ניתן לקבל החזר עד 30% משווי העסקה ועד 6 חודשים מתאריך הרכישה כשהמוצר סגור ובאריזתו המקורית והמוצר אינו נפגע וללא כל נזק.

לא יתקבל מוצר – שלא באריזתו המקורית ו/או עם פגם כלשהו.

ההחזר יינתן בהתאם לאמצעי התשלום – הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה. עבור עסקת מזומן יוחזר במזומן, בעסקת כרטיס אשראי יינתן זיכוי לאשראי בניכוי של 3% עמלת אשראי .אם שולם בתשלומים, ההחזר יהיה בתשלומים, אם שולם בכרטיס מתנה הזיכוי יהיה אף הוא בבכרטיס מתנה וכן הלאה. 

החזר לעסקה בו בוצעה הרכישה בכרטיס דיירקט יינתן  החזר כספי במזומן בניכוי 3% עמלה.

אין החזרות סחורה של המוצרים הבאים – אנחנו מקפידים על איכות והחוקים ושומרים גם עליכם ולכן חל איסור מוחלט לבצע החזרה של הפריטים הבאים: יינות מכל הסוגים, בירות , שתייה קלה, משקאות אנרגיה, משקאות אלכוהוליים שעשויים להתקלקל כתוצאה מחוסר שהייה בקירור, מוצרי מזון מכל סוג, טבק וסיגריות למיניהם.

החזר כספי – יינתן עד 3 חודשים מיום הרכישה, מעבר לכך יינתן זיכוי לחנות לקניה חוזרת.

תוקף הזיכוי ברשת – הינו עד לשנתיים מיום הוצאתו. ( חובה לשמור את החשבונית )

*החזרת מוצרים כפופה לשיקול דעת החברה, ובכל מקרה חובה כי המוצר הינו חדש לחלוטין, ללא סימנים, פגמים או מדבקות*

לא תתבצע החזרת מוצרים ללא הצגת החשבונית מקורית להזמנה.

*איננו יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות,

החזר כספי יתבצע בתנאים הבאים: 

ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מהיום שבו התבצעה העסקה.

ערך המוצר שנרכש עולה על 50 ₪.המוצר לא נפגם והרוכש לא עשה בו כל שימוש והוא נמצא באריזתו המקורית וללא פגם.
 
לא יהיה ניתן לקבל החזר כספי על המוצרים הבאים: יינות מכל הסוגים, בירות , שתייה קלה, משקאות אנרגיה, משקאות אלכוהוליים שעשויים להתקלקל כתוצאה מחוסר שהייה בקירור, מוצרי מזון מכל סוג, טבק וסיגריות למיניהם.
 
לאחר ביטול / החזרת ההזמנה, תקבלו זיכוי כספי מלא בניכוי דמי ביטול בשיעור של 3% ממחיר ההזמנה / 100 ₪ (הנמוך מבניהם) בתוך 30 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, בהתאם להנחיות חברות האשראי.
 
הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים וכן הלאה).

*החזרת מוצרים כפופה לשיקול דעת החברה, ובכל מקרה חובה כי המוצר הינו חדש לחלוטין, ללא סימנים, פגמים או מדבקות* לא תתבצע החזרת מוצרים ללא הצגת החשבונית מקורית להזמנה.
 
כללים ודגשים חשובים:

על הרוכש לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו, ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שנשלחה לו בעת הרכישה.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-5544468 ולתאם את מועד החזרת המוצרים למחסן או לבקש לבטל את ההזמנה במקרה ועדיין לא קיבלתם אותה.
רכישה שנעשתה באחד מסניפי הרשת, יהיה ניתן להחזיר את המוצרים רק בסניף ממנו בוצעה הרכישה. 
 
החזר כספי : במידה והחלטתם להחזיר פריט ואתם מעוניינים לקבל את כספכם בחזרהיש להגיע עם המוצרים וחשבונית מס קבלה למרכז שירות הלקוחות / סניף אזור הנמצא ברח' השקמה 15, אזור.
 
*איננו יכולים לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, אך זכרו כי לכל שאלה או בעיה, אנו זמינים בטלפון: 03-5544468- או בכתובת האימייל: [email protected].

***הכתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים.
 
 
אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות