ברנדי - הזמינו ברנדי משובח בזול ומשלוח עד הבית – היבואן
יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
ראשי  |   אודות  |   הסניפים שלנו  |   יצירת קשר  |   דרושים המחירים באתר אינם משקפים את מחיר המוצרים בסניפי הרשת התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת
איקון יצירת קשר
מרכז שירות והזמנות
03-5544468
איקון סל קניות
  מוצרים
בעגלת קניות

ברנדי


ברנדי נחשב לאחד מסוגי המשקאות החריפים האלגנטיים והמשובחים ביותר, בפרט סוגים מסוימים של ברנדי (אליהם נגיע בהמשך).
זה הוא למעשה משקה אשר מזוקק מיין לבן צעיר, ומיושן בחביות אלון לאורך תקופות ארוכות יחסית. בדומה למשקאות אלכוהוליים אחרים, גם כאן מידת היישון של הברנדי קובעת במידה רבה את טיבו ואיכותו, ומיד נגיע לדרגות וסימוני היישון המקובלים.
כפי שתוכלו לראות כאן אנחנו מציעים מגוון רחב ועשיר של ברנדי מסוגים שונים ומחמש מדינות שונות, כולל הסוג היוקרתי ביותר של ברנדי, הלוא הוא הקוניאק. את כל אלו תוכלו להזמין ולרכוש אצלנו ביבואן, חנות יין ואלכוהול,  במחירים הטובים ביותר, הן אונליין והן באחד מעשרת סניפינו (אנו מפעילים סניפים בירושלים, אשדוד, חנות משקאות ראשון לציון, אזור, חנות מודיעין, הרצליה ועוד). 
 

כמה פרטים שמעניין לדעת אודות ברנדי – מי החיים (Eau de vie)

אז ברנדי הוא כאמור מהמשקאות האלכוהוליים הפופולאריים והנחשבים ליוקרתיים והאלגנטיים ביותר לשתייה בעולם האלכוהול. התזקיק (הנוזל המתקבל בעקבות תהליך הזיקוק) הנוצר מהיין הלבן הצעיר מכונה "מי החיים" (Eau de vie בצרפתית), וההיסטוריה שלו מעניינת במיוחד:
משקה זה נוצר והחל להתפשט בחצי האי האיברי (אזור ספרד ופורטוגל) במהלכה של המאה ה 15 לספירה. הסיבה לזיקוק היין הלבן והפיכתו למשקה מזוקק וחזק יותר הייתה הצורך לצמצם את נפחו, על מנת שניתן יהיה לשנע אותו בקלות רבה יותר. בפרט, נדרש לשנע את היין לאנגליה, בה מזג האוויר אינו מאפשר לגדל ענבים על מנת לפתח תעשיית יין טובה, ומתוך צורך זה נולד משקה מזוקק חדש ומיוחד במינו אשר צבר פופולאריות עצומה בעולם במאות השנים שלאחר מכן.
 
השם "ברנדי" מתבסס כנראה על מילה בהולנדית ("Brandewijn") שפירושה "יין שרוף", בעקבות תהליך הזיקוק שעובר היין. על פי פירושים שונים גם מה שמוכר מיהדות מזרח אירופה כ"יי"ש" (יין שרף) הוא בעצם ברנדי, אך לא שוררת תמימות דעים בנושא.
 

הפקת ברנדי ויישונו – מה אומרים הסימונים השונים?

גם מי שאינו חובב אלכוהול מושבע וודאי מכיר סימונים מפורסמים יחסית של ברנדי, בפרט הסימונים V.S.O.P ו – XO. גם כאן בדף תוכלו לעיין במגוון סוגי הברנדי השונים שאנו מציעים, גם על פי חלוקה זו של סימונים ורמות יישון. סימונים אלו מעידים על משך הזמן שהברנדי יושן בחביות אלון בטרם בוקבק (לאחר בקבוקו הברנדי מפסיק להתיישן, כך שמידת ההתיישנות מתייחסת לפרק הזמן ששהה בחבית).
השהייה בחביות מעץ אלו תורמת משמעותית לטעמים ולארומות של הברנדי, כמו גם לצבעו הזהוב.

בעולם הברנדי נהוגים הסימונים הבאים:
 V.S (ראשי תיבות של Very Spacial) - ברנדי אשר יושן בחביות בין שנתיים וחצי לארבע וחצי שנים.
 V.S.O.P(ראשי תיבות של "Very Superior Old Pale") - מתייחס לברנדי בן ארבע וחצי שנים עד שש שנים
XO (Extra Old) - סימון לברנדי בן למעלה משש שנים (כלומר – שיושן למעלה משש שנים).
כאן תוכלו למצוא גם ברנדי שיושן עשר שנים ונחשב משובח במיוחד, כמו גם ברנדי ללא ציון גיל מפורש.
 
רבים מאיתנו מכירים את השם "קוניאק", וזהו בעצם סוג מסוים של ברנדי. קוניאק נחשב לברנדי משובח במיוחד, המובחר שבין סוגי הברנדי. זהו ברנדי המיוצר באזור קוניאק אשר במחוז שראנט שבצרפת. גם "ארמניאק" נחשב לברנדי משובח במיוחד – המתחרה העיקרי של הקוניאק, אשר קרוי גם הוא על שם אזור מסוים בצרפת בו הוא מיוצר. כמו כן, גם "גראפה" הוא סוג יחסית ידוע של ברנדי, ברנדי איטלקי אשר מיוצר מגפת ענבים (שאריות הענבים אשר נותרות לאחר סחיטתם).
אנחנו מייבאים ומוכרים מגוון מותגים מובילים של כל סוגי המשקאות הללו – קוניאק, גראפה, ארמניאק ושלל סוגי ברנדי נוספים.
 

משקה מיוחד המתאים במגוון סיטואציות שונות

ברנדי, על סוגיו השונים, נחשב כאמור למשקה אלכוהולי מיוחד ומשובח ביותר, המתאים בשלל מצבים וסיטואציות שונות. אנשים רבים אוהבים ללגום ברנדי משובח בסיום יום ארוך או במסגרת הרמת כוסית לכבוד מאורע משמח זה או אחר. בניגוד למשקאות אלכוהוליים פופולאריים אחרים אשר נצרכים באופן שגרתי יותר, דוגמת וויסקי, וודקה או ערק, ברנדי נתפס בעיני חובבי אלכוהול רבים כמשקה חריף משובח, מסוגנן ואלגנטי במיוחד, כזה המתאים יותר לאירועים מיוחדים במינם (או לצריכה שוטפת עבור מי שבאמת מכיר, אוהב ומעורה בעולם האלכוהול).

נהוג לשתות ברנדי בכוס עגולה נמוכה יחסית, כוס המזוהה עם משקה זה יותר מאשר כל משקה אלכוהולי אחר.
 
אם אתם מעוניינים בחוויית אלכוהול טעימה, משובחת ומיוחדת במינה – הגעתם לעמוד הנכון. מוזמנים לשוטט ולעיין בין מבחר סוגי הברנדי המעולים השונים שאנו מציעים, הכל כאמור במחירים התחרותיים ביותר בישראל.
 
 
אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות