יינות מהארץ ומהעולם במחירים מעולים | משלוח עד הבית | היבואן
יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
ראשי  |   אודות  |   הסניפים שלנו  |   יצירת קשר  |   דרושים המחירים באתר אינם משקפים את מחיר המוצרים בסניפי הרשת התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת
איקון יצירת קשר
מרכז שירות והזמנות
03-5544468
איקון סל קניות
0   מוצרים
בעגלת קניות

יינות

ראשי >יינות

משלוחי יין ואיסוף עצמי לרכישה באתר היבואן


קנו בקבוק יין אצל היבואן משקאות וקבלו משלוח עד הבית! אם אתם גרים באזור גוש דן, באפשרותכם להזמין באתר בקבוק יין ולקבלו עוד באותו יום עד פתח ביתכם. משלוחי יין לכל חלקי הארץ, מהצפון ועד לדרום. ארון השתייה התרוקן? יש לכם ארוחה רומנטית? הזמינו בקבוק יין והשליח בדרך אליכם! חשוב לציין, בקנייה מעל 600 ש"ח המשלוח ללא עלות!

יין

לא סתם נאמר כי יין ישמח לבב אנוש. היין הוא משקה הממלא שמחה בלב האדם ומעצים את הנפש עוד מיימי קדם. למעשה, הוא המשקה היחיד שקיבל ברכה משלו: "בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹקֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, בּוֹרֵא פְּרִי הַגָפֶן". ליין ישנה חשיבות עליונה בכל דת ובכל תרבות, ואנו שותים ממנו באירועים ובנקודות הציון החשובות ביותר בחיינו, כמו ברית מילה וברית נישואין. כמנהג העם היהודי, בכניסת השבת מברכים על היין בטקס הקידוש, ובצאת השבת מברכים עליו בטקס ההבדלה. יין הוא משקה המכיל אלכוהול ומיוצר מזנים שונים של ענבים, כאשר הזן או שילוב הזנים ושנת הבציר שלהם, יחד עם הליך תסיסה ויישון, משפיעים על טעמו. בכל יין תהיה לנו רמת סוכר שונה שנשארת בסיום התסיסה, מה שיכריע את הגדרתו אם הוא נחשב כיבש, חצי יבש, חצי מתוק או מתוק. נהוג לשתות יין בכוס זכוכית משלושה חלקים: בסיס, רגל וגביע, כאשר בעת השתיה אוחזים ברגל הכוס כדי שהמשקה לא יתחמם, וחלילה לא ייפגע טעמו.

יין ישראלי

עקב האקלים הים-תיכוני שיש בארצנו, היקבים הישראלים מייצרים יינות מהמשובחים בעולם, ומספר שמות יקבים מהדהדים חזק מאוד בקרב חובבי היין בכל העולם. יין ישראלי הוא יין שפירותיו נבצרו בכרמים הפרוסים על פני שטח טופוגרפי מגוון ביותר, החל מכמה עשרות מטרים מעל פני הים, ועד ל-1,200 מטרים ויותר, כמו הכרמים שברמת הגולן, שפוגשים בשלג מדי חורף וגדלים על אדמה וולקנית עם אבני בזלת. יקבים ישראלים מתאפיינים בבחירת הזנים האיכותיים ביותר, בחירת האזור הטופוגרפי המושלם לגידול, וכמובן שימוש באמצעי ייצור מתוחכמים ומתקדמים. 

יין תוצרת חוץ

שתיית יין היא חוויה שמעוררת את כל החושים, וכאשר אנחנו שותים יין ממדינה זרה, אנו יכולים לחוות את העוצמה, התרבות וההוויה של המקום ממנו מגיע היין. הסיפורים שמאחורי היקבים לעיתים מכילים היסטוריה בת מאות שנים, ומתכונים סודיים שעוברים בדורי דורות מאב לבנו, ואנחנו מרגישים את הסיפור בכל לגימה. בין אם אנחנו שותים יין שפירותיו נבצרו בוולפוליצ'לה שבצפון מזרח איטליה, לבין אם אנחנו שותים יין מענבי קברנה סוביניון בעל אופי פירותי ורענן, שענביו גדלו לצד נהר ז'ירונד, ליד בורדו שבצרפת, שתיית יין תוצרת חוץ זה דבר נפלא.